fbpx

Korterelamud

Meie eesmärk on muuta sinu kodu mitte ainult valgusküllasemaks ja hubasemaks, vaid ka energiatõhusamaks ja mugavamaks.

ENERGIASÄÄSTLIKUS
Skaala toodete kasutamine on üks tõhusamaid viise, kuidas vähendada kodu energiatarbimist. Nende aknad ja uksed on loodud minimeerima küttevajadust talvel ning vähendama mehaanilise jahutuse vajadust suvel. See tähendab märkimisväärseid kokkuhoiu võimalusi su energiakuludel.

KVALITEETSED JA VASTAVALT IGALE VAJADUSELE KOHANDATAVAD
Skaala aknad ja uksed on valmistatud vastavalt uusimatele ehitusmäärustele, tagades nende pikaajalise vastupidavuse ja kvaliteedi. Valides Skaala, investeerid toodetesse, mis kestavad aastakümneid.

Skaala pakub laia valikut aknaid ja uksi, mis vastavad erinevatele vajadustele ja stiilieelistustele. Olgu selleks rõduuksed, terrassiuksed või klaasist lükanduksed - saate valida just enda otstarbele sobivaimad tooted, arvestades soojusülekande koefitsienti (U-väärtus).

Seega vali Skaala aknad või välisuksed, rõduuksed, terrassiuksed ja klaas lükanduksed. Kõik Skaala tooted vastavad uusimatele ehitusmääruste nõuetele. Saad valida oma vajadustele vastavad aknad ja uksed, millel on sinu otstarbele sobiv U-väärtus ehk soojusülekande koefitsient.

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjad sisaldavad:

  • Asjatundlikud nõuanded akende valimisel.
  • Aknaremondi väljakutsed ja lahendused
  • Uute toodete ja nende omaduste esitlused
  • Näpunäiteid akende ja uste hooldamiseks
  • Praegused artiklid
  • Meeldetuletused konkursside ja kampaaniate kohta
Scroll to Top