fbpx

Liisi järelmaks

liisi-jarelmaks-portrait-logo

Liisi järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa! Kasuta toodete või teenuse eest maksmisel just Liisi järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Liisi järelmaks 120 kuuks:

  • Intress 0 %, alates 7 kuust tavaintress 15,9%
  • Sissemakse 0 eurot
  • Lepingutasu 2%
  • Periood kuni 120 kuud. Max. summa 25 000 €.

     

Edasta meile tellimus oma soovitud toodetest e-postile (info@aknapiagladaja.ee), kus aitame sind õigete toodete valikul ja paigaldusel ning kui oled meie teenuse ja toodete kasuks otsustanud, siis koos hinnapakkumisega saadame sulle Liisi järelmaksu lingi. Maksmisel vali sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. Liisi  järelmaksu lingi puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Liisi järelmaksu pakub ja haldab Holm Bank AS. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega müügikohas ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Kui sul on tekkinud Skaala toodete või meie teenuse osas küsimusi siis kirjuta meile!

Kui soovid tellimust esitada toodetele või teenusele, siis palun kirjelda võimalikult täpselt objekti(kui palju aknadi, mis suuruses ja mida täpsemalt soovid), et saaksime kokku panna võimalikult täpse hinnapakkumise.
Scroll to Top