fbpx

Meist

Skaala tooted on põhjamaise kvaliteediga ning sobivad nii uutele kui ka renoveeritavatele elamutele!

Alfawest koostöö Skaala ettevõttega
Tagab, et iga projekt saab osa uuenduslikust tehnoloogiast ja kvaliteedist, mida põhjamaaine toodang endas esindab. Oleme pühendunud sellele, et tuua ka kodumaa turule parimad tooted, mis mitte ainult ei vasta igaühe vajadustele, vaid ületavad ka ootusi nii funktsionaalsuse kui ka disaini osas.

Meie Missioon ja Väärtused
Meie missiooniks on toetada end ümbritsevaid inimesi nende püüdlustes luua kodusid, mis on turvalised, energiatõhusad ning ka väljanägemiselt kaunid. Alfawestis väärtustame kvaliteeti, usaldusväärsust ja innovatsiooni, pidades silmas iga projekti unikaalseid vajadusi. Meie koostöö Skaala ettevõttega peegeldab meie pühendumust pakkuda parimat põhjamaade disaini ja tehnoloogiat, tagades, et iga toode vastab rangetele kvaliteedistandarditele.

Pikaaegnes kogemus Skaala toodetega peegeldab suurt pühendumust!

10+

Aastat kogemust Skaala toodete paigalduse ja hooldusega

Meie põhimõtteks on kvaliteet kõiges, mida teeme – alates klientide soovidele vastavatest toodete kohale toomiseest, kuni nende hoolika paigalduseni.

Miks valida meid?

Valides Alfawest OÜ ukse ja akna teenuse pakkujaks, valid koostööpartneri, kes mõistab erinevate elamute vajadusi ja väljakutseid. Meie pikaajaline koostöö Skaala ettevõttega ja pühendumus  tagavad, et iga projekt on varustatud parimate võimalike toodetega ning saad endale tooted, mis on mõeldud vastu pidama põhjamaises kliimas ning teed sellega investeeringu tulevikku pikkadeks aastateks.

Kogemus

Alfawest OÜ Portfell on rikkalik erinevatest projektidest akende ja uste paigaldamisel, mis on nende pikkade aastate jooksul valminud. Erinevatest elamurajoonidest kuni suvilateni välja. Meie pikaajaline kogemus ja teadmised võimaldavad meil pakkuda lahendusi, mis on optimeeritud iga projekti spetsiifilisteks vajadusteks, tagades samal ajal kõrgeima kvaliteedi ja efektiivsuse.

Meid võid usaldada, kui koostööpartnereid, kes pakuvad väga häid lahendusi uste ja akende paigaldusel ning seda iga kodu vajadustest lähtuvalt.

Miks otsustada Skaala toodete kasuks?

1956

Aastal asutatud

Pakuvad oma klientidele kvaliteetset teenust 65-aastase kogemusega.

Aastakümnete pikkune kogemus

Skaala on Põhjamaade üks suurimaid akna-, ukse- ja klaasilahendustele spetsialiseerunud teenusepakkujaid. Alates 2017. aastast kuulub Skaala Austria IFN kontserni, mis on Euroopa suurim aknatööstuse tegija. Skaala tooted valmivad eritellimusel nende tehases Lõuna-Põhjamaal.

Skaala toetab eetilist ja keskkonnasõbraliku tööd

Skaala on aastaid rakendanud tootmis-, müügi- ja tugifunktsioonide osas ISO 9001 sertifikaadile vastavat tegevusmudelit. Lisaks on Skaalal ISO 14001 keskkonnasertifikaat, mis tõendab, et tal on olemas toimiv mudel ettevõtte keskkonnastrateegia hoidmiseks ja arendamiseks. 

Skaala põhjamaise kvaliteediga tooted on tulevikuinvesteering sinu kodule pikkadeks aastateks

Kirjuta meile oma soovidest ning leiame koos lahendused!

Scroll to Top